در شانزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراكز استان ها در شیراز ، امین تارخ بازیگر عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون ، به عنوان هنرمند برگزیده ملی انتخاب شد.
به گزارش ایرنا ، امین تارخ ، بازیگر شیرازی ،در این جشنواره ضمن ابراز خرسندی از حضور در زادگاه خویش گفت :اهل هنر بی ارتباط با آفریدگار خویش از نعمت الهی قریحه هنری بهره مند نخواهد بود چرا كه حضرت باری تعالی الگوی مطلق هنر و هنرمند است و هم اوست كه هنرمند مطلق است .

وی افزود:اگر اهل هنر و هنرمند تنها قطره ای از اقیانوس بی كران هنر خداوندی را صاحب باشد ،جهانی را آباد ساخته است و انسان تشنه دانستن و داشتن را سیراب می كند، انسانی كه خود جهانی شیفته راز و رمز هنر، تاثیر هنر ، اعجاز هنر و سازندگی هنر است.

تارخ در ادامه اظهار داشت : طبیعی است كه توفیق در این عرصه بدون بهره مندی از پشتیبانی مردم این دیارگران سنگ عملی نخواهد بود و طبیعی ترآنكه این حقیر محتاج دعای یكا یك شما مردم شیفته هنر بوده و هستم ، چرا كه پس از خدواند تنها شما هنر دوستان ، باصداقت نابتان توان هدایت و حمایت دارید، باشد كه همیشه ناظر به خدمات هنرمند بوده تا زنده و شاداب وماندگار باقی بماند.

امین تارخ در سال 1332 در شهر شیراز متولد شد و تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در این شهر گذراند .

وی در سال 1356 در رشته تئاتر دانشكده هنرهای زیبای دانشگاه تهران پذیرفته شد و در سال 1363 در رشته مدیریت امورفرهنگی ، دوره فوق لیسانس را گذراند.

تارخ در سال 1373 اولین آموزشگاه بازیگری سینما را در تهران تاسیس كرد که شش نفر از فارغ التحصیلان این آموزشگاه به نامهای حبیب رضایی ، بیتا بادران ، كامبیزكاشفی ، غزل صارمی ، مهتاب كرامتی و ترانه علیدوستی موفق به دریافت جایزه شدند.

از مهم ترین آثار سینمایی و تلویزیونی این هنرمند توانا می توان به شهر من شیراز، چمدان ، سربداران ، ابن سینا، پاییزان ، مادر، دلشدگان ، سارا، قاعده بازی ، ساغر، آپارتمان ، معصومیت ازدست رفته و اغما اشاره كرد.

شانزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراكز استان ها با حضور اصحاب فرهنگ و برنامه سازان سراسركشور از بیست و هفتم خرداد ماه در شیراز آغاز شد و شب گذشته به كار خود پایان داد.تاريخ : | | نویسنده : softme |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.