عصرایران- اصولگرایان مستقل در هفته های اخیر تحت فشارهای برخی جریان های اصولگرا و اصلاح طلب بوده اند.

رییس ستاد انتخاباتی اصولگرایان مستقل با اعلام این مطلب به خبرنگار عصرایران (asriran.com)، گفت: جریان اصولگرایان مستقل معتقد است که مردم از جناح بازی های هر دو طرف خسته شده اند و در صدد سپردن امور کشور به کسانی هستند که به جای شعار، برنامه های عملیاتی ارائه می دهند و به جای گرایش های چپ و راست، دارای گرایش های مردمی اند.

محمدرضا صفری افزود: با توجه به این واقعیت، جریان اصولگرایان مستقل، با بهره گیری از نیروهای عقل گرا، برنامه محور و مستقل شکل گرفته و پیش بینی می شود بسیاری از رای دهندگان که خالی از تعصبات راست و چپ هستند به این جریان مردمی بپیوندند و یک "نه" بزرگ به دعواهای جناحی بگویند.

وی تصریح کرد: به دلیل همین پیش بینی هاست که برخی اشخاص منتسب به جبهه متحد اصولگرایی، ما را تحت فشار قرار داده اند که از ارائه لیست مستقل بپرهیزیم و اعتبار خویش را صرف حمایت از آنان کنیم و از سوی دیگر طی هفته های اخیر پیام هایی از سوی برخی چهره های اصلاح طلب داشته ایم مبنی بر اینکه اسامی آنها را در لیست خودمان قرار دهیم که ترجیح داده ایم به جای تمکین در مقابل فشارها و توصیه ها و پیام های چپ و راست، راه مستقل و مردمی خود را در پیش بگیریم.
صفری با اشاره به اینکه اصولگرایان مستقل برخلاف جناح های سیاسی موجود، از منابع مالی کلان و وصل به کر برخوردار نیستند، گفت: بزرگترین سرمایه ما، برنامه های علمی و کارشناسی شده ای است که در ایام منتهی به انتخابات در معرض ارزیابی ملی قرار خواهیم داد. ما بر آنیم که اگر شعاری می دهیم، نحوه اجرایی کردن آن شعار را نیز در حدود اختیارات پارلمان بیان کنیم.

رییس ستاد انتخاباتی اصولگرایان مستقل افزود: ما معتقدیم مجلس هشتم باید بر روی 5 موضوع اشتغال، تورم، مسکن، ازدواج و مواد مخدر متمرکز شود و از پراکنده کاری ها بپرهیزد زیرا اگر بتواند در طول 4 سال به تعدیل نسبی این 5 مشکل بپردازد، بزرگترین خدمت را به مردم کرده است.

صفری گفت: اصولگرایان مستقل برای هر کدام از این مسایل، راه حل های علمی و کارشناسی شده دارند و معتقدند که در کشورمان به حد کافی منابع برای حل این مشکلات وجود دارد که با ضعف مدیریت، این منابع مصرف می شود اما به حل مشکل منجر نمی گردد.

وی گفت: جمعی از استادان دانشگاه ها و مراجع علمی مانند سازمان نخبگان کشور، این برنامه ها را فارغ از رویکردهای جناحی تدوین کرده اند و ما امیدواریم مردم نیز با این گزاره موافق باشند که زمان برنامه ریزی و مدیریت علمی در کشور فرارسیده و باید از رویکردهای جناحی و احساسی که مملکت را به خاک سیاه می نشاند اجتناب کرد.تاريخ : | | نویسنده : softme |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.