كراكر: ديوار چين هم ايران را از عراق جدا نمى كند

* خبر اول اين كه يك مقام ارشد عراقى از ديدار اخير يكى از مقامات بلندپايه اين كشور با رايان كراكر سفير آمريكا در بغداد خبر داده و گفته: «رايان كراكر در اين ديدار از سياست هاى بوش و آنچه نظاميان آمريكا به پنتاگون و برخى مشاوران و دستياران بوش درباره حضور ايران در عراق بيان مى كنند، اظهار نارضايتى كرد.»
وى افزوده: كراكر مدت ها پيش در ايران بوده و از روابط و پيوندهاى مذهبى، تاريخى و فرهنگى ايران و عراق بخوبى آگاه است.
او كليد حل مشكل عراق را در دست ايرانى ها مى داند و معتقد است ايرانى ها توان اين را دارند كه تروريست هاى كارآزموده و خشن بعثى و القاعده را در مدت كوتاهى در عراق از بين ببرند، ايرانى ها روابط عميقى با مردم عراق دارند و حتى كشيدن ديوارى به بزرگى ديوار چين هم نمى تواند اين ارتباطات را قطع كند.
  
عصبانيت صهيونيست ها از هديه مارادونا به رئيس جمهور ايران

* خبر ديگر اين كه ديه گو مارادونا ستاره سرشناس فوتبال آرژانتين كه اخيراً با ابراز علاقه به مردم ايران و دكتر احمدى نژاد خواستار سفر به ايران و ديدار با رئيس جمهور شده، براى حسن نيت پيراهنش را نيز توسط سفير ايران در آرژانتين به رئيس جمهور هديه داده، با اين اقدام خود خشم صهيونيست هاى اين كشور را برانگيخته، به طورى كه سرخيو بورستين مدير جامعه خانواده هاى كشته شدگان مركز يهوديان گفته: اين كار اهانت آميز بوده و يك عمل سياسى است.
او حق نداشت پيراهن خود را به رئيس جمهور ايران هديه بدهد. اين صهيونيست افزوده: ما اين اقدام مارادونا را نوعى اهانت به خود تلقى مى كنيم و از اين كار او عصبانى هستيم.
  
آلبرايت: بوش كله خراب و بدترين رئيس جمهور آمريكاست

* شنيديم كه مادلين آلبرايت وزير امور خارجه دولت كلينتون در فاصله سال هاى ۹۷ تا ،۲۰۰۱ در كتاب جديدش با عنوان «انتخابات رياست جمهورى؛ چگونه مى توانيم اعتبار و رهبرى آمريكا را بازگردانيم» نوشته: «بوش يكى از بدترين رؤساى جمهور آمريكا و فردى كله خراب است.»
آلبرايت همچنين در پاسخ به سؤالات كاربران هفته نامه تايم، تحليلش از دوران رياست جمهورى بوش را اين گونه عنوان كرده: آبرو و حيثيت آمريكا به كمترين حد خود رسيده كه تا به حال سابقه نداشته است و من خيلى خوشحالم كه اين دوره رياست جمهورى به پايان خود نزديك شده، زيرا باعث صدمات جبران ناپذيرى به ايالات متحده شده است.
وى همچنين تصريح كرده: من اين كتاب را براى رئيس جمهور آتى آمريكا نوشته ام كه كار بسيار سختى را در پيش خواهد داشت.
  
اعتراض دانشجويان يزد به انفصال رئيس دانشگاه

* با خبر شديم كه تشكل هاى دانشجويى بسيج دانشجويى، انجمن اسلامى و جامعه اسلامى دانشجويان دانشگاه يزد با صدور بيانيه اى نسبت به حكم اخير شعبه ۱۰۷ جزايى دادگاه يزد مبنى بر انفصال خدمت يك ساله دكتر ميبدى از خدمات دولتى به خاطر عدم اجازه به بازگشت يك استاد اخراجى به دانشگاه اعتراض و تهديد به تحصن و تجمع در مقابل ساختمان دادگسترى استان يزد كردند.
در قسمتى از اين بيانيه آمده: اين بار قرعه به نام رياست متعهد دانشگاه يزد افتاده است و وى را به جرم مخالفت با ورود يك استاد نما با سوء سابقه اخلاقى، به ساحت مقدس دانشگاه و بدنه هيأت علمى محكوم نمود.
در بخش ديگرى از اين بيانيه هم نوشته شده: چگونه است كه اين دادگاه يك بار خود را فاقد صلاحيت جهت رسيدگى به اين پرونده مى داند ولى بعد از آن حكم صادر مى كند ! براستى پشت پرده اين مسائل چيست
  
سيد حسن نصرالله از ما چه مى خواهد

* دست آخر اين كه داليا استزيك، رئيس پارلمان رژيم صهيونيستى در گفت و گو با يك روزنامه صهيونيستى گفته: من زمانى كه سيد حسن نصرالله دبيركل حزب الله را مى بينم و حرف هايش را مى شنوم، تحت تأثير او و توانايى هايش قرار مى گيرم، اما سريع عصبانى و نا اميد مى شوم، چرا كه قدرت و توانايى هايش همواره عليه ما بوده است.
رئيس پارلمان رژيم صهيونيستى افزوده: من او را مى شناسم و از قدرت و توانايى ها و ابهتى كه دارد، بسيار تحت تأثير قرار مى گيرم. اگر با او ديدار مى كردم، از او مى پرسيدم كه از ما چه مى خواهى؟  

تاريخ : | | نویسنده : softme |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.