اتهامات داود به محمود: حتی اگر برادرم باشد...

 

داود احمدی نژاد برادر محمود احمدی نژاد و بازرس سابق رییس جمهور که اخیراض با حکم برادرش از سمت دبیری کمیته دائمی پدافند غیرعامل، کنار گذاشته شد، تلویحاً رئیس جمهور را به خروج از مسیر ولایت متهم کرد.

وی که در جمع بسیجیان و پیروان ولایت شهرهای استان مازندران در قائمشهر سخن می گفت، ابراز داشت: ما به مانند همه انبیا و اولیا از کسانی که از مسیر ولایت‌پذیری خارج شده‌اند جدا شده‌ایم حتی اگر پسر یا برادرمان باشد.

بخش هایی از سخنان وی در پی می آید:

* اگر انقلاب ما به اینجا رسید به خاطر تکلیف‌گرایی ملت بود که همچون خوارج نهروان تکلیف‌گرایی را فدای تکلیف‌گریزی نکردیم و اگر امروز برخی از افراد با غرور خود همانند آنها فکر و عمل می‌کنند در مسیر ما نیستند.

*  در تاریخ انقلاب اسلامی از این دست افراد زیاد داشتیم و امروز بعضی از این افراد خود را به امام زمان متصل کرده و نفی امام زنده یعنی مقام معظم رهبری می‌کنند همان‌هایی که با هدیه‌ها نشسته و کاروان حج هدیه راه می‌اندازند و ادعا می‌کنند که مستقیم با امام زمان (عج) ارتباط دارند و در حقیقت تکلیف‌گریز هستند و نمی‌خواهند زیر پرچم امام زنده باشند در حالی که ملت با بصیرت ایران تکلیف‌گریز نیستند و مستقیما از امام زنده دستور می‌گیرند و بدانید که عنایت حق تعالی و امام عصر شامل حال ایشان است.

* اگر در مسیر ولایت باشیم رستگاری دنیا را داریم و یقین داشته باشید رستگاری آخرت نیز به دنبال دارد.

*  ما به مانند همه انبیا و اولیا از کسانی که از مسیر ولایت‌پذیری خارج شده‌اند جدا شده‌ایم حتی اگر پسر یا برادرمان باشد.

* این گونه افراد همراهی مشی شیطان را می‌کنند که می‌گویند وجود ولی فقیه نیاز نیست بلکه ما مستقیم به امام زمان (عج) وصلیم و با همین تفکر است که کاروان حج راه می‌اندازند که این همان تکلیف‌گریزی است که از پول بیت‌المال که امام راحل‌مان حتی یک ریال آن را خرج نکرد، برای افراد معلوم‌الحال خرج می‌کنند.

* اگر دشمن در دوران دفاع مقدس با همراهی بسیاری از کشورها و تجهیزات پیشرفته نظامی نتوانست بر ملت ایران فائق آید به این خاطر بود که دل همه مردم در رضایت امام و دل امام در گرو رضایت خداوند بود و این یعنی تکلیف‌گرایی و تبعیت از امام زنده و اگر امروز در جایگاه بین‌المللی دنیا متأثر از ماست به همین علت است.

*  امروز دشمنان نظام، ولایت و مردم نمی‌خواهند که ایران در این جایگاه باشد و دست به حرکات تفرقه‌آمیز در بین مردم و مسئولان می‌زنند که مهم‌ترین آن به مسخره‌ گرفتن مکتب انتظار از سوی جریان انحرافی است تا بتوانند اعتقادات جوانان کشور را کمرنگ یا از بین ببرند که در حقیقت این جریان، جریان شیطان است.

* جریان انحرافی با هزینه کردن از پول بیت‌المال سرمایه‌های مملکت را چپاول می‌کنند برای اینکه در انتخابات کسانی را به مجلس بفرستند که تکلیف‌گرا نباشند بلکه تکلیف‌گریز باشند.

* در واگذاری فولاد خوزستان که مهلت 10 روزه وجود داشت هیچ‌کس بدون بررسی ریسک میلیاردی برای انجام این کار نمی‌کرد جزء همان کسی که برنده آن شد در حالی که سه ماه قبل‌تر شرکت را بررسی کرد و با حمایت همین جریان انحرافی که خود را متصل به امام زمان می‌دانند وام خرید آن را تأمین کرد و برنده مناقصه آن شد  و در پس پرده بحث اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی نیز همین جریان وجود داشت.

* دقت داشته باشید که امروز جریان انحرافی نمی‌خواهد ملت ایران در مسیر عزت و سرافرازی باشند و همه کسانی که در این جریان هستند و یا خود را حامی و وامدار این جریان می‌دانند در حقیقت سهم‌خواه هستند و از باب همین ادعا به غرور رسیده‌اند و تاریخ ثابت کرده که همه گروه‌های سیاسی سهم‌خواه بوده‌اند.

* سران جریان انحرافی، تو سیستم نظام نفوذ کردند در حالی که سابقه خود، خانواده و همراهانشان تو عمق نفاق از قدیم تاکنون ثابت شده و اگر برخی از مسئولان از دست رفته‌اند به واسطه این بود که این افراد به جای اینکه تواضع آنها را رشد دهند غرورشان را رشد داده‌اند و به همین خاطر فکر کردیم کسی هستیم و توانی داریم و به مانند برخی از گروه‌های سیاسی از تکلیف‌گرایی به تکلیف‌گریزی تغییر مسیر داده‌ایم..../تحلیل:انتخابتاريخ : | | نویسنده : softme |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.