فارس - مدیرعامل شرکت پست گفت: به دلیل جدید شدن ابزارهای ارتباطی، ترافیک پستی در جهان در حال کاهش است اما در ایران عکس روند نزولی جهانی شاهد افزایش ترافیک پستی هستیم.

محمد حسن کرباسیان امروز در مراسم رونمایی از سرویس پست الکترونیکی بومی شرکت پست اظهار داشت: در جهان به دلیل جدید شدن ابزارهای ارتباطی، ترافیک پستی در حال کاهش است.

مدیر عامل شرکت پست گفت: این در حالی است که طی چند سال گذشته با پیاده‌سازی سرویس‌ها و روش‌های جدید در شرکت پست ایران، شاهد افزایش ترافیک پستی بوده‌ایم.

وی با اشاره به فعالیت گسترده پست در ایران گفت: هنوز هیچ مجموعه‌‌ای در کشور توانایی سرمایه‌گذاری و رقابت با شرکت پست را ندارد؛ مگر اینکه اپراتورهای پستی دارای پروانه رقبای جدید پست شوند.

کرباسیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به امکاناتی که در کشورهای توسعه یافته برای پست‌ در نظر گرفته می‌شود، تصریح کرد: در کشور سوئیس که در جهان به بانکداری معروف است، پست چهارمین بانک بزرگ است؛ عنوان چهارمین بانک بزرگ سوئیس در حدی است که مجموع تمام بانک‌های ایران با هم، از آن پایین‌تر خواهد بود.

مدیر عامل شرکت پست اضافه کرد: این مرتبه پست در سوئیس در شرایطی به دست آمده که این بانک دارای امکاناتی از جمله اتوبوسرانی (با 3 هزار اتوبوس)، نقاط دسترسی و ATM فراوان و اعتباری است که ایمیل و نامه را به یکدیگر تبدیل می‌کند و مدرک مورد تایید پست در هر جای کشور دارای اعتبار است.


تاريخ : | | نویسنده : softme |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.