در آستانه برگزاري انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي، جبهه كار و توليد ملي ايران با محوريت اعضاي تشكل هاي صنفي مردم نهاد و با هدف مشاركت در حماسه سياسي بزرگ پيش رو اعلام موجوديت كرد.

به گزارش سایت خبری وطن، "جبهه كار و توليد ملي " با همياري و مشاركت جمعي از فعالين و اعضاء تشكل هاي صنفي و در لبيك به فرمان رهبر معظم انقلاب با هدف تلاش و فعاليت در مسير حماسه آفريني در صحنه سياسي و فضاي اقتصادي كشور ايجاد و فعاليت خود را آغاز كرد.

اين جبهه با در دستور كار قراردادن بسترسازي، ترويج، تبليغ و اجراي اهداف و آرمان هاي سال حماسه سياسي و اقتصادي از مسير ايجاد همگرايي، هم افزايي و هماهنگي ميان فعالان و اعضاء تشكل هاي صنفي مردم نهاد ازطريق تدوين و تبيين راهبردها و برنامه هاي مشترك شروع به فعاليت كرده است.

جبهه كار و توليد ملي ايران تلاش مي كند با طراحي و تدوين اهداف و راهبردهاي مشترك در عرصه اصلاح و بهبود شرايط حاكم بر فضاي كسب و كار و توليد و كمك به توسعه اقتصادي كشور نقش آفريني كرده و با جلب مشاركت آحاد مردم ضمن شناسايي و معرفي گزينه هاي اصلح در عرصه انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا با تكيه و تاكيد بر شاخصه هاي مردم سالاري ديني در حماسه آفريني مردم بزرگ ايران مشاركتي اثرگذار داشته باشد.

بنابراين گزارش اين جبهه مواردي چون تجديد حيات اقتصادي كشور، نهضت كارآفريني و اشتغال جوانان، حفظ و تقويت پول ملي، اصلاح شيوه هاي مديريتي، مواجهه با گراني و تورم و ترميم و افزايش توان رقابت اقتصادي در عرصه بين الملل را به عنوان شعار و پيام خود انتخاب كرده است.

لازم به ذكراست، اين جبهه از تمامي تشكل هاي صنفي فعال در حوزه هاي مختلف دعوت مي نمايد با پيوستن به اين جبهه ضمن مشاركت در حماسه سازي بزرگ مرد شريف ايران، امكان تحقق آرمان ها و مطالبات اقتصادي جامعه فعال در حوزه توليد و كسب و كار را فراهم آورند.

تاريخ : | | نویسنده : softme |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.