یکی از طراحان سئوال از رئیس جمهور با اشاره به جلسه امروز از قانع نشدن طراحان از پاسخ های وزیران به سئوالاتشان و اعلام این موضوع به کمیسیون برنامه وبودجه خبر داد.

به گزارش مهر، محمد دامادی با اشاره به جلسه امروز طراحان سئوال از رئیس جمهور برای بررسی پاسخ های وزیران در جلسه کمیسیون برنامه وبودجه اظهار داشت: طراحان سئوال در جلسه امروز اعلام کردند که از پاسخ های رئیس جمهور قانع نشده اند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نتیجه این جلسه مبنی بر عدم رضایت طراحان سئوال از رئیس جمهور از پاسخ های وزیران به کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

وی تاکید کرد: طراحان همچنان بر امضاهای خود برای سئوال از رئیس جمهور پایدار هستند و امضاهای سئوال از رئیس جمهور از نصاب نیافتاده است.

غلامرضا کاتب سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر از ارائه طرح سئوال از رئیس جمهور به هیئت رئیسه مجلس خبر داد.

 طبق آیین‌نامه، رئیس مجلس باید سئوال از رئیس جمهور را در صحن علنی قرائت کند و پس از آن ظرف 48 ساعت سئوالات باید تکثیر شده  و در اختیار نمایندگان قرار گیرد و پس از آن به رئیس‌جمهور ارسال شود.

بر این اساس از زمان ارسال سئوال به رئیس‌جمهور، وی یک ماه فرصت دارد تا در صحن علنی به سئوالات نمایندگان پاسخ دهد. از زمان تسلیم سئوال از رئیس‌جمهور به هیات رئیسه، ‌امکان اضافه کردن و یا پس گرفتن امضاها وجود ندارد.

تاريخ : | | نویسنده : softme |
رپورتاژ
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس
نورپردازی نما و آلاچیق

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.